خدمات درب به درب

شرکت حمل و نقل بین المللی سایبان دریا با سالها سابقه فعالیت بازرگانی و بهره گیری پرسنل با تجربه ، متخصص و با انگیزه، و همچنین دارا بودن دفاتر بازرگانی در شهرهای تهران، بندر عباس، اصفهان و ….توانایی انجام سریع و دقیق کلیه خدمات بازرگانی را به مشتریان خود دارد. علاوه بر این با قراردادهای بین المللی همکاری و بهره گیری از شرکت های بزرگ حمل دریایی ، سرویس های حمل کالا از طریق دریا را در سطح حرفه ای به مشتریان خود ارائه می دهد.

تعریف ساده و جامع خدمات door to door این است که شرکت ارائه دهنده خدمات بازرگانی ، کالای مشتری را از درب کارخانه فروشنده و یا محلی که از پیش تعیین شده است تحویل می گیرد. سپس کالا را با انجام تشریفات گمرکی کشور مبدا از آن خارج کرده و بوسیله حمل هوایی یا حمل دریایی به گمرک کشور مقصد می رساند و آنجا نیز پس از طی تشریفات گمرکی و ترخیص کالا ، آن را از طریق سیستم حمل زمینی به درب محل مورد نظر مشتری فرستاده و تحویل می دهد. اگر چه فرایند ذکر شده در بالا بسیار کوتاه و مختصر بیان شده است اما باید گفت که ارائه خدمات door to door مراحل و نکات خاص خود را دارد و شرکتی که این خدمات را ارائه میدهد، می بایست دارای سیستم یکپارچه بازرگانی جهت سهولت در این کار باشد.

مراحل خدمات door to door

بسته بندی و انتقال کالا از نقطه مبدا (درب کارخانه فروشنده) تهیه اسناد حمل و نقل (لیست بسته بندی، صورتحساب تجاری، لایحه، گواهی مبدا …) بارگیری و تخلیه در بندر یا فرودگاه و ترخیص کالا از گمرک حمل و نقل به بندر یا فرودگاه کشور مقصد تحویل به آدرس نهایی شما

ویژگی های شرکت های ارائه دهنده خدمات door to door

اما بیایید به ویژگی هایی که یک شرکت ارائه دهنده خدمات door to door باید داشته باشد نگاهی بیندازیم. به عنوان نمونه شرکت بازرگانی مشتاقی پیش از شروع این فرایند نیز در کنار مشتریان خود است. اگر به تعریف بالا دقت کرده باشید شروع خدمات door to door از زمانی است که مشتری نوع کالا و میزان آن و محل دریافت کالا از فروشنده را تعیین می کند، اما خدماتی که شرکت بازرگانی مشتاقی ارائه می دهد از چند گام پیش از این شروع می شود.
ما ابتدا به مشتریان خود مشاوره های لازم در خصوص واردات کالای مورد نظر آنها را ارائه می دهیم. سپس در یافتن بهترین نمونه از محصول مورد نظر آنها که با کیفیت و قیمت مناسبی باشد به آنها کمک می کنیم که این کار را اصطلاحا منبع یابی می گوییم. علاوه بر این در صورتی که مشتری خود تمایل به حضور در مرحله کاری منبع یابی داشته باشد او را با یک مترجم چینی زبان مسلط به زبان فارسی همراهی می کنیم.

 

در پایان باید گفت که ارائه خدمات door to door نیازمند وجود یک چرخه کامل از خدمات بازرگانی در یک شرکت است و اینگونه خدمات که در جهت آسودگی خاطر و رضایت مشتری ارائه می شوند تنها در یک سیستم یکپارچه خدمات بازرگانی قابل ارائه است. شرکت بازرگانی مشتاقی امیدوار است که همانگونه که تا امروز توانسته است با ارائه سرویس های حرفه ای رضایت خاطر مشتریان را فراهم آورد، از این پس نیز گام های خود را استوار تر از همیشه بردارد. در صورتی که نیاز به مشاوره بازرگانی در خصوص صادرات و واردات کالا داشتید می توانید همین حالا با ما تماس بگیرید.


  با ارسال این فرم، موافقت می کنید که گهگاه در مورد محصولات و خدمات خود به شما ایمیل ارسال کنیم
  . شما می توانید هر زمان که بخواهید اشتراک ایمیل ها را لغو کنید و ما هرگز ایمیل شما را در اختیار اشخاص ثالث قرار نمی دهیم حریم خصوصی


  منتشر شده

  در

  توسط

  برچسب‌ها:

  دیدگاه‌ها

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *